Blog

LEKELİ CİLTLER İÇİN ÖZEL BAKIM RUTİNİ

29 Ağustos 2023

LEKELİ CİLTLER İÇİN ÖZEL BAKIM RUTİNİ
Güneş lekeleri genellikle zararsızdır, sağlık için bir risk oluşturmaz ancak lekelerin kozmetik açıdan rahatsız edici olması bakım gereksinimini gündeme getirir. Güneş lekesi yüz, omuz sırt ve el üstü gibi vücudun güneşe en çok maruz kalan kısımlarında görülür.
Güneş lekelerinden kaçmanın yolu UVA ve UVB ışınlarına maruz kalma süresini azaltmak ve maruz kalma süresinde önlemler alarak cildimizi korumaktır.

Hizmetinizdeyiz!

23 Haziran 2021

Sonunda kavuştuk!

1980 yılında başladığımız bugüne kadar doğru ürünü, doğru fiyatla sürekli gündemi takip ederek son tüketiciye ulaştırmaya çalışan markamız Zümrüt Parfümeri artık dijital Dünya’da ! Gelişmek için her gün daha çok çalışarak siz değerli müşterilerimize layik olmak için çabalıyoruz!

AMAN DİKKAT! GÜNEŞ KORUYUCU SÜRMEDEN DIŞARI ÇIKMAYIN!

09 Temmuz 2021

Cilt Tipine Göre Güneş Koruyucu Önerileri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tatil dönüşü bronzlaşmış ten ile şehre dönmek hepimize cazip gelse de cildimize ve sağlığımıza verdiği zarar çok büyük.. Sağlık açısından cildi güneşe ciddi derecede maruz bırakmak kansere sebebiyet verirken, cilt açısından ileriki yaşlarda cilt lekelerine neden olabiliyor ve cilt lekesi cilt problemlerinde tedavisi en zor olan ve sonuca ulaşması en uzun süren cilt problemdir. Bu sebeple leke problemiyle uğraşmamak için mutlaka mevsim fark etmeksizin güneş koruyucu krem kullanmalıyız.

DENİZ VE GÜNEŞTEN YIPRANAN SAÇLAR İÇİN 5 ÜRÜN

27 Temmuz 2021

Muhtemelen tatilinizi yaptınız, denizin tadını çıkardınız ve güneşin altında saatlerinizi geçirdiniz.. Şehir hayatına dönüp, işe gitmek için veya özlediğiniz bir arkadaşınızla kahve randevunuza hazırlanırken saçlarınızın kurumuş olduğunu, bakımsız göründüğünü veya saçlarınızı istediğiniz gibi şekillenmediğini fark ettiniz. Bu bloğumuzda saçlarınızın 2 hafta gibi kısa bir sürede neme, eski yumuşaklığına kavuşmasını sağlayacak 5 ürünle tanıştıracağız.

Sonbaharda Cilt Bakımı için 5 Öneri

22 Ekim 2021

Koca yaz güneş, deniz, havuz derken cildinizin gardı düştü. Sonbahar cildinizi toparlamak ve kış mevsimine hazırlamak için en iyi zaman. Bu dönemi cildiniz için verimli geçirirseniz yazın oluşan lekelerden ve yıpranmalardan yer etmeden kurtulur ve kışın soğuktan ve kuruluktan oluşacak yaşlanma izlerinin önüne geçerseniz.

İşte Ekim ve Kasım aylarında cilt bakım rutinine ekleyebileceğiniz 5 ürün önerisi

Yeni lansman parfümleri keşfedelim!

22 Kasım 2021

BİR HOBİ OLARAK ‘’YENİ PARFÜMLERİ KEŞFETMEK’’
Parfüm sevdalıları ne demek istediğimizi çok iyi anlar. Yeni çıkan parfüm heyecanlandırır, hele bir de kokusunu farklı ve eşsiz bulursak alır götürür bizi bambaşka dünyalara. Hadi şimdi bizi alıp bambaşka dünyalara götüren yeni 4 farklı kokuyu keşfedelim!

Soğuk Havalar ve Mevsim Geçişi için Vücut Bakımı

23 Mart 2022

Konu bakım olunca vücudumuzu hep ikinci plana atıyoruz ama vücudumuza da yüzümüz kadar önem vermeli ve gereken bakımı düzenli bir şekilde yapmalıyız.

Vücut bakımı sadece kadınları ilgilendiren bir konu değildir. Sağlık ve iyi görünüş için erkeklerin de düzenli olarak vücut bakımı yapmaları önerilir.

Bakım rutininize ekleyeceğiniz birkaç ürünle hem kendinizi şımartacak hem de vücudunuzdaki değişimi fark edeceksiniz.

İlkbahar'ı Yeni Kokunla Karşılaman için 5 Parfüm Önerisi

08 Nisan 2022

İLKBAHARI YENİ KOKUNLA KARŞILAMAN İÇİN 5 PARFÜM ÖNERİSİ !

Parfüm seçerken çok mu kararsızsın ? Hala seni simgeleyen kokuyu bulamadın mı ? İlkbaharı karşılarken bizden sana imza kokun olacak baharı anımsatan çiçeksi parfüm önerilerine bakmadan tercih yapmamalısın o halde…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.