Blog

Hizmetinizdeyiz!

23 Haziran 2021

Sonunda kavuştuk!

1980 yılında başladığımız bugüne kadar doğru ürünü, doğru fiyatla sürekli gündemi takip ederek son tüketiciye ulaştırmaya çalışan markamız Zümrüt Parfümeri artık dijital Dünya’da ! Gelişmek için her gün daha çok çalışarak siz değerli müşterilerimize layik olmak için çabalıyoruz!

AMAN DİKKAT! GÜNEŞ KORUYUCU SÜRMEDEN DIŞARI ÇIKMAYIN!

09 Temmuz 2021

Cilt Tipine Göre Güneş Koruyucu Önerileri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tatil dönüşü bronzlaşmış ten ile şehre dönmek hepimize cazip gelse de cildimize ve sağlığımıza verdiği zarar çok büyük.. Sağlık açısından cildi güneşe ciddi derecede maruz bırakmak kansere sebebiyet verirken, cilt açısından ileriki yaşlarda cilt lekelerine neden olabiliyor ve cilt lekesi cilt problemlerinde tedavisi en zor olan ve sonuca ulaşması en uzun süren cilt problemdir. Bu sebeple leke problemiyle uğraşmamak için mutlaka mevsim fark etmeksizin güneş koruyucu krem kullanmalıyız.

DENİZ VE GÜNEŞTEN YIPRANAN SAÇLAR İÇİN 5 ÜRÜN

27 Temmuz 2021

Muhtemelen tatilinizi yaptınız, denizin tadını çıkardınız ve güneşin altında saatlerinizi geçirdiniz.. Şehir hayatına dönüp, işe gitmek için veya özlediğiniz bir arkadaşınızla kahve randevunuza hazırlanırken saçlarınızın kurumuş olduğunu, bakımsız göründüğünü veya saçlarınızı istediğiniz gibi şekillenmediğini fark ettiniz. Bu bloğumuzda saçlarınızın 2 hafta gibi kısa bir sürede neme, eski yumuşaklığına kavuşmasını sağlayacak 5 ürünle tanıştıracağız.

Sonbaharda Cilt Bakımı için 5 Öneri

22 Ekim 2021

Koca yaz güneş, deniz, havuz derken cildinizin gardı düştü. Sonbahar cildinizi toparlamak ve kış mevsimine hazırlamak için en iyi zaman. Bu dönemi cildiniz için verimli geçirirseniz yazın oluşan lekelerden ve yıpranmalardan yer etmeden kurtulur ve kışın soğuktan ve kuruluktan oluşacak yaşlanma izlerinin önüne geçerseniz.

İşte Ekim ve Kasım aylarında cilt bakım rutinine ekleyebileceğiniz 5 ürün önerisi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.