popup
Hakkımızda
Zümrüt parfümeri, 44 senelik deneyimle sektörün yapı taşı olan marka...
 
Kozmetik dünyasına 1980 yılında ticaretin gerçek ve değişmez merkezi Tahtakale’de başlayan Zümrüt Parfümeri bu renkli ve zevkli serüveni Sirkeci’de devam ettirmiştir. Kuşaktan kuşağa geçen bu renkli emanet şuan da yeni bir yön bulmuş sosyal medya ve e-ticaret alanlarında da sektördeki yenilikleri ve değişimleri sürekli takip eden bir hal almıştır.
 
Sektöre giriş yaptığından bu yana aynı hedefi gözeten, doğru ürünü,doğru fiyatla sürekli gündemi takip ederek son tüketiciye ulaştırmaya çalışan bir marka Zümrüt Parfümeri…….
 
İletişim ve pazarlama stratejilerinde planlı ve programlı çalışan Zümrüt parfümeri, müşteri ile kurulan sıcak bağın en önemli ve değişmez unsur olduğunu bilerek %100 müşteri memnuniyetini gözetmeyi ilke edinmiştir. 
 
Kurulduğundan bu yana hiçbir mecra üzerinde şikâyet almamış, önceliğin hizmet olduğunu bilen, ticaretin önem sırası olarak ikinci sırada olduğunu düşünen çözüm ortaklığı yapan bir marka Zümrüt Parfümeri…
 
Yüklendiği misyon ve hedeflediği vizyonu sayesinde kozmetik sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeye çalışan Zümrüt Parfümeri, Bayram, yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü ve babalar günü gibi özel günlerde kampanyalar sunduğu gibi diğer günlerde de özel fiyatlarla bu renkli dünya içinde dikkat çekmeyi başarmıştır.Kulaktan kulağa efsaneleşmiş Zümrüt parfümeri sektörde doğru adımlarla büyümekte ve aynı doğrultuda hedefini büyütmektedir.
 
Zümrüt Parfümeri güven, bilgi, memnuniyet ve özen isteyenlerin adresi ‘Güzelliğin yapı taşı’
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.